Úspěch na oděvní soutěži mladých talentů

Úspěch naší školy na oděvní soutěži mladých talentů v Lysé nad Labem

Dne 11. dubna 2024 se naše škola zúčastnila prestižní oděvní soutěže mladých talentů Avantgarda 2024, která se konala v malebném městě Lysá nad Labem. Tato akce představovala vynikající příležitost pro mladé návrháře z celé země, aby ukázali svůj talent a kreativitu v oblasti módního designu.

Naše škola se soutěže zúčastnila s pěti kolekcemi, které byly pečlivě připraveny našimi talentovanými žáky. Soutěžilo se v různých kategoriích. Každá z nich měla představit unikátní téma a přístup k designu.

Obzvláště hrdí jsme na úspěch v kategorii „kontrasty“, kde naši žáci s kolekcí “Sunrise” získali krásné druhé místo. Tato kolekce byla inspirována kontrastem mezi noční temnotou a prvními paprsky ranního slunce, což se odrazilo v použitých materiálech, barvách a střizích.

Soutěž byla vysoce konkurenční, účastnilo se jí mnoho talentovaných návrhářů, reprezentujících školy z celého Česka. Úspěch našich žáků je tedy o to cennější, že dokázali zaujmout porotu v tak silné konkurenci.

Tento úspěch je důkazem, že naše škola je místem, kde se mladí talenti mohou rozvíjet a dosahovat skvělých výsledků. Těšíme se na další projekty, soutěže a výzvy, kde naši žáci budou moci znovu ukázat svůj talent a kreativitu.

Foto: žáci 2. ročníku oboru fotografie a multimédia