Keramka má za sebou další inspirativní školní rok plný mezinárodní spolupráce díky programu Erasmus+. Během uplynulého školního roku 2004/2025 se naši žáci a učitelé zúčastnili 14 zahraničních výjezdů, které jim přinesly nové zkušenosti, inspiraci a nezapomenutelné zážitky.
Navštívili jsme Lotyšsko (oděváři), Belgii (grafici), Švédsko (ekologové a fotografové), Slovensko (keramici, skláři, oděváři a chemici), Španělsko, Chorvatsko, Německo, Rumunsko i Maltu.
Každý projekt obohatil naši výuku i portfolia našich žáků. Díky Erasmu+ jsme školou, která propojuje kreativitu, řemeslo a moderní technologie napříč Evropou.
Těšíme se na další školní rok plný nových výzev a příležitostí!





