OBJEVTE SEVILLU OČIMA NAŠICH GRAFIKŮ A FOTOGRAFŮ

Grafické návrhy a závěrečné prezentace studentů

Sevilla campaign presentation Klára

Deník ze stáže- Marková

Sevilla campaign Markova Januska

proyecto fotográfico y gráfico Dopita_Pernekrova

Zprávy ze stáže: zpráva ze stáže Januška Zpráva ze stáže_Azarnaia Deník ze stáže- Marková Zpráva ze stáže_Pudilova Zpráva ze stáže – Dopita zpráva ze stáže_Vochova

Tak by po 3 týdnech stáží 8 studentů Keramky mohla k turistům promlouvat reklamní kampaň radnice španělského města Sevilla. V době od 18.6. – 9.7., pracují naši grafici a fotografové pod vedením zkušených lektorů na  fiktivní zakázce, zatímco si v doprovodu místních zažívají kulturu, ruch všedních dnů, kritickým i okouzleným okem turistů. Výstupem bude portfolio propagačních materiálů – videa, brožury, letáky bannery atd.  

Profesně a osobnostně sbírají zkušenosti, sdílejí společně 2 apartmány, rozhodují o financích, komunikuji anglicky a španělsky. Někteří z nich jsou poprvé sami v zahraničí, starají se sami o sebe a pracuji v týmu. 

Chcete-li, sledujte je online na Instagramu: #supskv_erasmus, kde se dozvíte novinky ze sevillského dobrodružství, podpořte je z domova, a neváhejte zeptat se jich na podrobnosti. Příští rok se tato možnost bude opakovat. Zjistěte, co nejvíce již dnes!

Adivina fonty Foto - art Church Intro lektor Materiál Pozdravy ze Sevilli řešíme Studijní skup. s mentorem Studium Toro Umění V centru - intro WhatsApp Image 2022-06-22 at 14.21.37