Konzultační hodiny učitelů

Konzultační hodiny probíhají ve druhém týdnu v měsíci, v termínu podle následující tabulky:

vyučující den čas patro / č.dveří
Mgr. Bárta Miloš úterý 8:00 – 8:45 2. patro vlevo / 10
Beneda Michal úterý 13:10 – 14:00 3. patro nástavba / 3
Beran František po předchozí telefonické domluvě, 2. patro vpravo / 34
Mgr. Bernatová Drahomíra středa 9:40 – 10:25 2. patro vpravo / 34
Mgr. Bosman Dita  pondělí až čtvrtek 8:00-12:00,                  12:30 – 14:30 mezipatro / 204
Mgr. Bourová Jana čtvrtek  12:00 – 13:00 1. patro vpravo / 67
Mgr. Červenka Jiří středa 12:25 – 13:10 2. patro vlevo / 12a
Čmolík Vít (1. lichý týden v měsíci) čtvrtek 9:40 – 10:25 2. patro vlevo / 15
Mgr. Daněk Zdeněk středa 12:30 – 13:15 1. patro vpravo / 67
Bc. Ďurkovská Zdeňka pondělí 13:15 – 14:00 mezipatro horní / 213
Garreis Lucie, DiS. pátek 11:35 – 12:20 2. patro vpravo / 34
Mgr. Gulevičová Pavlína  pondělí 14:00 – 15:30 mezipatro horní / 213
Mgr. Hájková Alena pátek 10:45 – 11:30 2.patro vpravo / 222
Mgr. Herzogová Lenka úterý 13:15 – 14:00 2.patro vpravo / 221
Ing. Hladíková Blanka středa 11:35 – 12:20 mezipatro horní / 213
Hubatka Jiří středa 8:00 – 8:45 2.patro vpravo / 27
MgA. Chalepa Viktor úterý 8:00 – 8:45 1.patro vlevo / 86
Ing. Chromec Jan středa 11:35 – 12:20 2.patro vlevo / 15
Mgr. Kábrt Jan čtvrtek 14:05 – 14:50 1.patro vlevo / 90
Kalabisová Jitka úterý 17:00 – 17:45 přízemí vpravo / 110
Kanická Pavlína čtvrtek 10:45 – 11:30 2.patro vpravo / 221
Mgr. Knesplová Petra čtvrtek 13:15 – 14:00 2.patro vpravo / 222
Konopa František úterý 12:25 – 13:10 2.patro vpravo / 27
Ak.soch. Kožíšek Jiří čtvrtek 12:25 – 13:10 3.patro nástavba / 3
Mgr. Krejčová Andrea středa 9:40 – 10:25 1.patro vlevo / 89
Kubincová Vlasta úterý 8:00 – 8:45 2.patro vpravo / 221
Ing.Bc. Ladýřová Libuše po předchozí telefonické domluvě, mezipatro / 202
Ing. Lípa Martin pondělí 11:35 – 12:20 2. patro vpravo / 26
Ing. Musilová Radka, Ph.D. čtvrtek 14:00 – 15:00 2.patro vpravo / 26
Ing. Novotná Šárka středa 8:50 – 9:35 1.patro vpravo / 74
Pelc Ivan čtvrtek  9:40 – 10:25 2.patro vpravo / 34
Ing. Pešta Václav čtvrtek 9:40 – 10:25 2.patro vpravo / 26
Bc. Pobříslo Karel úterý 9:40 – 10:25 2.patro vpravo / 27
Mgr. Poula Zdeněk čtvrtek 14:05 – 14:50 suterén u tělocvičny / 116
Mgr.et Mgr. Pozdnyakowa Helen úterý 14:05 – 15:00 mezipatro horní / 213
Růžičková Alena pondělí 14:30 – 15:15 přízemí vpravo / 111
Ing.Bc. Šlechtová Markéta, MPA po předchozí telefonické domluvě, 2. patro vpravo / 21
Špís Jiří pondělí 13:15 – 14:00 přízemí vpravo / 107
Mgr. Štulířová Ivana pondělí 12:45 – 14:00 2.patro vpravo / 222
+po telefonické domluvě: středa 14:05 – 15:00 (pro žáky s problémy ve vzdělávání)
Mgr. Tamáš Martin úterý 8:50 – 9:35 mezipatro horní / 213
Ing. Tintěrová Kateřina středa 11:35 – 12:20 1.patro vpravo / 67
Vaňourková Radka pondělí 14:30 – 15:15 přízemí vpravo / 110
Mgr. Vastlová Hana středa 9:40 – 10:25 2.patro vpravo / 222
Mgr. Wohlrab Marek úterý 10:45 – 11:30 2.patro vlevo / 12a
Mgr. Záborská Monika středa 8:00 – 8:45 2.patro vpravo / 221
Ing. Zagyi Hana pondělí 9:40 – 10:25 1.patro vpravo / 74